• Grupa 1:)

• Maluszki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Pod czujnym okiem Pani Paulinki pracowały dzisiaj rączkami. Och, a jaka precyzja. Było dużo uciechy i zabawy:)

• "Dzidzi wioska " Wilcza.

• "13 i 14 września , korzystając z pięknej jeszcze letniej  pogody, przedszkolaki z Gr. II,III,IV i V wybrały się na wycieczkę do Dzidzi Wioski w Wilczej pod Gliwicami. Zapominając na chwilę o hałasie miasta mogli zobaczyć namiastkę życia na wsi. Dzieciom przygotowano mnóstwo atrakcji. Można było posłuchać opowieści Pana Gospodarza o codziennym życiu w gospodarstwie , można było tworzyć kompozycje z baniek mydlanych , można było również  obserwować  zakątki leśne z wieżyczek przez specjalne lunety. Nie było nawet jednej chwili na nudę, bo za domem czekała ogromna łąka, na której umieszczono wiele kolorowych piłek i ustawiono bramki do gry. Jedni więc grali i kopali piłki, a inni rysowali, kolorowali i tworzyli przypinki ze swoimi imionami. Niektórzy nawet zdążyli się zmęczyć, a przecież czekał jeszcze plac zabaw i niespodzianka… pyszne ziemniaki pieczone w ognisku! Szkoda, że czas tak szybko płynął i w końcu trzeba było opuścić Dzidzi Wioskę. " Jesteśmy przekonani, że tam wkrótce wrócimy:)

• Zaproszenie.

• Witam, Proszę o rozpowszechnienie informacji. Jutro prowadzę bezpłatne zajęcia pokazowe z rytmiki dla przedszkolaków. Może ktoś z Państwa otoczenia byłby zainteresowany. Będę wdzięczna za przekazanie informacji dalej.

Środa godz. 16:30-17:15 „Przystanek Nutka” – zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków.

Miejsce: Szkoła Muzyczna, ul. Ziemowita 12, sala 0,31

Co potrzebujemy: buty zmienne dla siebie i dziecka (zalecane skarpetki)

• Maluchy w akcji:)

• Dzisiaj nasze dzielne Bystrzaki- Przedszkolaki z  Grupy I pod czujnym okiem Pani Pauliny, udały się w podróż w krainę figur . Były koła, trójkąty, kwadraty - a wyobrażnia poniosła nas bez granic. To był dobry dzień:)

• Panowie Policjanci z wizytą w przedszkolu.

• Niecodzienne zajęcia odbyły się dzisiaj w naszym przedszkolu. Gościliśmy Panów Policjantów. Naszego wspaniałego, zawsze pomocnego, niezmiernie sympatycznego Dzielnicowego  dzielnicy Śródmieście sierżanta Przemysława i mł. aspiranta Lesława. No oczywiście był także radiowóz przecudnej urody, którego można było dotknąć, zająć miejsce za kierownicą i nie tylko, och i te sygnały, które wydawał...... Przedszkolaki były uszczęśliwione.

Co robią policjanci, kiedy i jak wezwać ich na pomoc oraz jak prawidłowo, bezpiecznie zachować się na drodze i w czasie zabawy - to treści, które poznały dzisiaj nasze bystrzaki -  przedszkolaki.

Takie spotkania są zawsze doskonałą okazją by dzieci poznały zawód i pracę policjantów i dowiedziały się o tym jak ważna jest policyjna praca i bezpieczeństwo, o które dbają wychodząc codziennie na słuzbę.

Dziękujemy !

Fotorelacje wkrótce

04 wrzesnia 2023r.

• Nowy rok szkolny 2023/2024.

• Dziękujemy Rodzicom, którzy uczestniczyli w dzisiejszym zebraniu "Motylki"- OP-23 . Dziękujemy również Rodzicom, którzy w dniu 4 wrzesnia uczestniczyli w spotkaniu grupy "Sikorki" OP-23

Dziękujemy za obecność , konstruktywną dyskusję i merytoryczne wnioski .

Mamy nadzieję na dobrą WSPÓŁPRACĘ :)

31.08.2023r.

• Zapraszamy na spotkania informacyjno- organizacyjne:)

• Drodzy Rodzice  Przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 23 :)

Zapraszamy na spotkania organizacyjno -informacyjne w następujących terminach:

Grupa I 3 latki- Pani Paulina i Ewelina - zebranie odbyło się 28 września br.

Grupa II 3/4 latki Pani Henryka - 05 września 2023r - godz.16:30

Grupa III 4/5 latki Pani Mariola - 05 września 2023r.- godz 16.30

Grupa IV 5/6 latki Pani Bożena - 05 września 2023r.- godz 16.30

Grupa V  6 latki Pani  Marzena  - 05 września 2023r - godz.16:30