• Nowy rok szkolny 2023/2024.

• Dziękujemy Rodzicom, którzy uczestniczyli w dzisiejszym zebraniu "Motylki"- OP-23 . Dziękujemy również Rodzicom, którzy w dniu 4 wrzesnia uczestniczyli w spotkaniu grupy "Sikorki" OP-23

Dziękujemy za obecność , konstruktywną dyskusję i merytoryczne wnioski .

Mamy nadzieję na dobrą WSPÓŁPRACĘ :)

31.08.2023r.

• Zapraszamy na spotkania informacyjno- organizacyjne:)

• Drodzy Rodzice  Przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 23 :)

Zapraszamy na spotkania organizacyjno -informacyjne w następujących terminach:

Grupa I 3 latki- Pani Paulina i Ewelina - zebranie odbyło się 28 września br.

Grupa II 3/4 latki Pani Henryka - 05 września 2023r - godz.16:30

Grupa III 4/5 latki Pani Mariola - 05 września 2023r.- godz 16.30

Grupa IV 5/6 latki Pani Bożena - 05 września 2023r.- godz 16.30

Grupa V  6 latki Pani  Marzena  - 05 września 2023r - godz.16:30

Drodzy Rodzice  Przedszkolaków z Oddziałów Przedszkolnych przy SP-23:)

Zapraszamy na spotkania organizacyjno -informacyjne w następujących terminach:

Grupa "Motylki" Pani Danusia - 31 września 2023r. godz 16:30

Grupa "Sówki/ Sikorki"- Pani Justyna - 4 września 2023r. godz 16:00

• Rok szkolny 2023/2024

• Dzień 1 września zbliża się dużymi krokami- rozpoczyna się rok szkolny 2023/2024. Będzie to  kolejny rok, w którym Bystrzaki- Przedszkolaki z naszej placówki wyruszą w pełną przygód i niezwykłych zdarzeń podróż z edukacją przedszkolną za przysłowiowy  "Pan brat" . Mamy nadzieję, wręcz jesteśmy tego pewni, że jeżeli wszyscy dołożymy wszelkich  starań to  będzie to podróż  sprzyjająca rozwojowi, poszerzająca horyzonty, ucząca odpowiedzialności i empatii, bezpieczna i niezapomniana.

Czekamy z niecierpliwością na drogie pociechy , a szczególnie na przedszkolaki , które pierwszy raz przekroczą mury placówki i udadzą  się z nami w niezapomnianą podróż. Zapraszamy:)

Informujemy, że w tym roku przedszkole / dotyczy Przedszkola Miejskiego nr 23 przy ul. Królowej Bony 6/  otwiera swoje drzwi 1 września tj piątek . Możecie Państwo przyprowadzić swoje szczęścia  w godzinach od 6:30 do 16:30 (zgodnie z deklaracją) . Przyprowadzamy dzieci do godz 8:30, później szatnia zostaje zamknięta , a pracownicy przystępują  do innych czynności związanych z funkcjonowaniem przedszkola. Odbieramy nie wcześniej niż o godz. 13:00.

Oddziały Przedszkolne przy SP-23 / dotyczy ul. Skiornik 1 Grupy "Motylki" i "Sówki" / zapraszają również 1 września /piatek/ ww godzinach od 7:00- 17:00. Przyprowadzamy dzieci do godz 8:30, później szatnia zostaje zamknięta , a pracownicy przystępują  do procedur związanych z funkcjonowaniem oddziałów przedszkolnych.  Odbieramy nie wcześniej niż o godz. 13:00. Przypominamy w związku z ograniczeniami lokalowymi staramy się przebywać w szatniach przedszkolnych stosunkowo krótko.

Prosimy o przyniesienie na pierwszy dzień:

- zmienne obuwie (na rzepy lub gumkę), ubrania do przebrania- koszulka, majtki, skarpetki,rajstopy, spodenki lub spódniczka.

Wszystkie rzeczy podpisane, najlepiej takie, które dzieci znają, proszę spakować je wspólnie z dzieckiem. Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek, ani pluszaków. W przedszkolu wskazana zostanie szafka dziecka , w której  pracownik zostawi przyniesione przez Państwa rzeczy, a następnie dzieci pójdą do swoich grup. Jeśli dziecko ma uczulenie na jakieś pokarmy, alergie lub coś Państwa niepokoi proszę wypisać listę i przekazać wychowawcy. Uprzejmie prosimy zaraz pierwszego dnia, lub w trakcie zebrań  o wypełnienie deklaracji, stosownych oświadczeń  i kart osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola, dokumenty będą u pracownika przedszkola, bądź można będzie je pobrać w sposób elektroniczny . WAŻNE! Pożegnanie powinno być krótkie, aby nie wzbudzać smutku u dzieci. Szereg istotnych wiadomości  na temat funkcjonowania przedszkola udzielą Państwu wychowawcy grup na zebraniach, o terminie spotkań zostana Państwo poinformowani w terminie późniejszym .

PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ O ODBICIU KART NA CZYTNIKU WEJŚCIE/ WYJŚCIE.  Karty będą znajdować się w szatni głównej w segregatorze kart / dotyczy PM-23/ u nauczycielek grup / dotyczy OP-23/ . Zapraszamy!

Grupa 1 Maluchy rocznik 2020 - nauczyciel prowadzący Paulina Sas

Grupa 2 Starsze Maluchy, rocznik 2019/2020 - nauczyciel prowadzący mgr Henryka Kłoda

Grupa 3 Średniaki rocznik 2018/2019 - nauczyciel prowadzący mgr Mariola Karbownik

Grupa 4 Starszaki rocznik 2018/2017 - nauczyciel prowadzący mgr Bożena Szczurowska

Grupa 5 Starszaki 2- rocznik 2017 - nauczyciel prowadzący mgr Marzena Mędrala

Grupa "Motylki" OP-23 rocznik 2020/2019/2018- nauczyciel prowadzący mgr Danuta Miera

Grupa "Sówki" OP-23 rocznik 2017/2018- nauczyciel prowadzący mgr Justyna Żymełka

O terminie zebrań organizacyjnych poinformujemy wkrótce.