• Sierpień - dyżur wakacyjny.

• 1 sierpnia / wtorek/ w Przedszkolu Miejskim nr 23 rozpoczyna się dyżur wakacyjny dla zdeklarowanych/ przyjętych wychowanków gliwickich przedszkoli . Przypominamy Rodzicom o pobraniu kart atms kids z macierzystej jednostki i systematyczne odbijanie tychże na czytniku przy wejściu i wyjściu z przedszkola. Przypominamy o dostarczeniu dzieciom pantofli na zmianę, ewentualnie / dotyczy młodszych dzieci/kompletu ubrań na wypadek zabrudzenia, jak również stosownych nakryć głowy w razie wystąpienia upałów. Nie ma konieczności , żeby dzieci przynosiły ze sobą bidony z napojami, gdyż w naszej placówce woda mineralna jest ogólnie dostępna.

Rodziców, którzy zdeklarowali się na dyżur wakacyjny, a zmienili swoje plany urlopowe prosimy o informację . Do dnia 5 sierpnia dostarczone będą Państwu paski określające wysokość opłaty za wyżywienie i pobyt . Prosimy o uregulowanie należności w terminie do 10 sierpnia. Odpoczywającym życzymy słonecznych wakacji , a kończących wakacje zapraszamy w progi naszego przedszkola.