• Zapraszamy na spotkania informacyjno- organizacyjne:)

• Drodzy Rodzice:)

Zapraszamy na spotkania organizacyjno -informacyjne w następujących terminach:

Grupa I "Maluszki"Pani Henryka  - 05 września 2022r - godz.16:30

Grupa II 3/4 latki Pani Mariola - 05 września 2022r - godz.16:30

Grupa III 4/5 latki Pani Bożena - 05 września 2022r.- godz 16.30

Grupa IV latki Pani Marzena M. - 05 września 2022r.- godz 16.30

Grupa V 5/6 latki Pani  Dominika  - 05 września 2022r - godz.16:30

• Rodzinny piknik seniora - UM zaprasza

• 3 września 2022 r. zapraszamy do udziału w IX Rodzinnym Pikniku Seniora, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie.

Imprezę rozpocznie pochód, który wyruszy ze skweru Doncaster o godz. 13.45. Towarzyszyć mu będzie orkiestra dęta w rytm której seniorzy przemaszerują do parku Chopina w Gliwicach, gdzie o godz. 14:00 rozpocznie się piknik. W programie wiele atrakcji . O dobrą muzykę w tym roku zadbają: Orkiestra dęta z Ostropy, Mirosław Szołtysek oraz Jacek Kierok.

W programie ponadto: strefa zdrowia, w której będzie można wykonać badania, skorzystać z konsultacji i wysłuchać prelekcji zdrowotnych. Ponadto mobilna piekarnia, warsztaty rękodzieła i atrakcje dla dzieci.

• Rok szkolny 2022/2023

• Dzień 1 września zbliża się dużymi krokami- rozpoczyna się rok szkolny 2022/2023. Będzie to rok na pewno trochę inny od poprzednich, towarzyszyć nam będzie nadal  system dyscypliny sanitarnej związanej z cały czas trwającą pandemią  i niezwykła piecza o wzajemne  bezpieczeństwo . Ale mamy nadzieję, wręcz jesteśmy tego pewni, że jeżeli wszyscy dołożymy wszelkich  starań to w tej nowej rzeczywistości przedszkolaki będą  bezpieczne i wraz z 1 września wyruszą w piękną i niezmiernie ciekawą podróż z edukacją przedszkolną

Czekamy z niecierpliwością na drogie dzieciaczki , a szczególnie na przedszkolaki , które pierwszy raz przekroczą mury placówki.

Informujemy, że w tym roku przedszkole otwiera swoje drzwi 1 września tj czwartek . Możecie Państwo przyprowadzić swoje pociechy w godzinach od 6:30 do 16:30 (zgodnie z deklaracją) . Przyprowadzamy dzieci do godz 8:30, później szatnia zostaje zamknięta , a pracownicy przystępują  do innych czynności związanych z funkcjonowaniem przedszkola. Odbieramy nie wcześniej niż o godz. 13:00. Przypominamy jeden rodzic- jedno dziecko, starszaki rozbierają się same pod okiem pracownika przedszkola, maluchom pomagają rodzice , krótko przebywając w przedszkolu w pierwszej szatni.

Prosimy o przyniesienie na pierwszy dzień:

- zmienne obuwie (na rzepy lub gumkę), ubrania do przebrania- koszulka, majtki, skarpetki,rajstopy, spodenki lub spódniczka.

Wszystkie rzeczy podpisane, najlepiej takie, które dzieci znają, proszę spakować je wspólnie z dzieckiem. Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek, ani pluszaków. W przedszkolu wskazana zostanie szafka dziecka , w której  pracownik zostawi przyniesione przez Państwa rzeczy, a następnie dzieci pójdą do swoich grup. Jeśli dziecko ma uczulenie na jakieś pokarmy, alergie lub coś Państwa niepokoi proszę wypisać listę i przekazać wychowawcy. Uprzejmie prosimy zaraz pierwszego dnia, lub w trakcie zebrań  o wypełnienie deklaracji, stosownych oświadczeń  i kart osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola, dokumenty będą u pracownika przedszkola, bądź można będzie je pobrać w sposób elektroniczny . WAŻNE! Pożegnanie powinno być krótkie, aby nie wzbudzać smutku u dzieci. Szereg istotnych wiadomości  na temat funkcjonowania przedszkola udzielą Państwu wychowawcy grup na zebraniach, o terminie spotkań zostana Państwo poinformowani w terminie późniejszym .

PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ O ODBICIU KART NA CZYTNIKU WEJŚCIE/ WYJŚCIE.Do zobaczenia wkrótce. Zapraszamy!

Grupa 1 Maluchy rocznik 2019 - nauczyciel prowadzący mgr Henryka Kłoda

Grupa 2 Starsze Maluchy, rocznik 2018/2019 - nauczyciel prowadzący mgr Mariola Karbownik

Grupa 3 Średniaki rocznik 2018 - nauczyciel prowadzący mgr Bożena Szczurowska

Grupa 4 Starszaki rocznik 2017/2016 - nauczyciel prowadzący mgr Marzena Mędrala

Grupa 5 Starszaki 2- rocznik 2017/2017 - nauczyciel prowadzący mgr Dominika Kampe

O terminie zebrań organizacyjnych poinformujemy wkrótce.