• Przypominajka

• Szanowni Państwo/ Drodzy Rodzice :)

PRZYPOMINAMY, iż z dniem 01.01.2022r wszelkie wpłaty za pobyt i wyżywienie  dziecka /w przedszkolu Królowej Bony 6/,  pobyt / oddziały przedszkolne Sikornik 1/ należy regulować na konto

Bank Millenium 34 1160 2202 0000 0005 0777 7829.

BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM, KTÓRZY TERMINOWO REGULUJĄ NALEŻNOŚCI:)

Zapominalskim przypominamy , że należy wywiązywać się ze swoich zobowiązań w terminie :)

• Teatrzyk

• Dnia 29 kwietnia godz 12:30 zapraszamy dzieci na teatrzyk. Prosimy aby w tym dniu pociechy  odebrać najwcześniej o godz 13:30. Dziękujemy:)

• Aktywności w Maluszkach.

• Maluszki też dzisiaj dzielnie pracowały i wiedzą,żeby nasza kochana planeta przetrwała trzeba nie marnować żywności, segregować śmieci, oszczędzać wodę i energię . Za zdobytą wiedzę otrzymały medal.

• Ważne

• Ze względu na ogłoszenie II stopnia alarmowego BRAVO oraz III stopnia alarmowego CHARLIE- CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zarządzeniem została wprowadzona procedura , na mocy, której do 30 kwietnia 2022r ogranicza się wejście do przedszkola osób postronnych.

Dzień otwarty Szkoły Podstawowej nr 23 zostaje przeniesiony na dzień 12 maja 2022r.

Pamiętaj!

Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane Policji za pośrednictwem numeru telefonu 112.

• Zaproszenie

• Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Niepełnosprawność w humanistycznym zwierciadle" z udziałem, naszego pracownika Pani Olgi organizowaną przez Uniwersytet Rzeszowski. Poruszonych zostanie wiele bardzo istotnych kwestii dotyczących niepełnosprawności:

• Grupa 3

• Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi – akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Przedszkolaki z Grupy 3 dzielnie dzisiaj przepracowały temat "Planeta ziemia jest naszym wspólnym dobrem, o które każdy powinien dbać"

• Dzień Ziemi

• Grupa 4 świętuje Dzień Ziemi.. Były zabawy ruchowe, prezentacja, pogadanka, piosenka oraz karta pracy. Popołudniu praca plastyczna z wykorzystaniem korków.

• Aktywności 14 kwietnia.

• Dziś dzień pełen wrażeń. Najpierw niecodzienny gość w ogrodzie przedszkolnym. Kto zgadnie , kto nas dziś odwiedził? Póżniej po zajęciach, a także tańcach łamańcach podczas umuzykalnienia wreszcie moglismy skorzystać z naszej nowej zabawki w ogrodzie. Pierwsze ze swoją pracą uporały się przedszkolaki z Grupy 2 więc one bajecznie bawiły się w ogrodzie jako pierwsze. Do nich dołączyły pozostałe grupy. Pogoda sprzyjała, słonko przygrzewało, wię bawiliśmy się fenomenalnie. W miedzy czasie dzieci z Grup starszych przygotowały kartki świąteczne i przekazały je z najlepszymi życzeniami do Domu Opieki Sióstr Boromeuszek- naszych sąsiadów.Wreszcie na koniec dnia Starszaki ozdabiały wielkanocne pisanki. Działo się nikt nie zaprzeczy:)

• Mamy to:)

• Dziś dzień pełen wrażeń Przyjechali ludkowie z Wielkopolski i cały dzień coś grzebali i kopali, aż w końcu- mamy to!!! Może nie jest to szczyt naszych marzeń, ale zawsze coś Instalacja całkowicie płatna z budżetu przedszkola:)