• Zabawy Zuzi i nie tylko z kodowaniem :)

• "Kodowanie to połączenie zabawy ze zdobywaniem umiejętności programistycznych. Dla dzieci są to cenne zajęcia analizowania różnych wariantów wydarzeń, wysnuwania wniosków i planowania działań. Ten sposób pozyskiwania wiedzy, niesie bardzo dużą różnorodność i zmusza dziecko do bycia uważnym i pobudza do działania."

• Teatr Eden w przedszkolu "Ukryte bogactwo"

• "Bohater spektaklu przenoszącego widzów do upalnego Egiptu to zdolny i pracowity chłopiec imieniem Józef. Uczynny młodzieniec doceniany jest przez swojego ojca, co wywołuje zazdrość u starszego brata Szymona, który pragnie jedynie być bogatym, nie wkładając w to żadnej pracy. Co więcej, chce to osiągnąć kosztem młodszego brata. Oszukuje go i podstępem zwabia do opuszczonej studni…

Czy ta opowieść będzie miała szczęśliwe zakończenie i co wydarzy się, gdy w całej historii pojawi się sam faraon?

To przedstawienie da nam odpowiedź czym może być bogactwo i gdzie jest ukryte. Niekoniecznie są to złote szaty czy skarby gromadzone wokół siebie, ale miłość, szacunek i wzajemna pomoc, a także umiejętność przebaczania."

Źrodło :https://teatreden.pl/ukryte-bogactwo/https://teatreden.pl/ukryte-bogactwo/

• Grupa IV:)

• Czwartkowe warsztaty w ramach PAF. Temat warsztatów "Rola światła w filmie". A tak właściwie bawiliśmy się światłem i cieniem. A to drugie to wiosna ach to Ty!!!

• Utrudnienia !

• Bardzo przepraszamy Państwa za   logistyczne utrudnienia w komunikacji z naszą placówką, Po awarii instalacji kanalizacyjnej jeteśmy zobligowani do właściwego przywrócenia terenu do pierwotnego wyglądu. Przez około tydzień będa trwały utrudnienia logistyczne. Wchodzimy do przedszkola od ul. Królowej Bony  a dalej  Panie pokierują do właściwych szatni w przedszkolu. Mamy nadzieję, że nie będzie to dla Państwa zbytni problem. Dziękujemy za zrozumienie:)

• Walentynki 2024

• "Na Walentynki zamiast wyznania.

Serdeczne podziękowania:

za wspólną radość z codzienności

za każdy dzień pełen miłości

za to, że jesteście i dobrze nam z WAMI

że jesteście WSPANIAŁYMI OSOBAMI !!!"

• Kontynuacja edukacji przedszkolnej 2024/2025

• Szanowni Rodzice!

Kartę kontynuacji  dla dzieci, które w kolejnym roku szkolnym (2024/2025) będą uczęszczać do naszego przedszkola należy pobrać w szatni przedszkolnej/ sekretariacie lub u wychowawcy grupy SP-23. Wypełnioną deklarację  prosimy przekazać do kancelarii przedszkolnej/ sekretariatu lub do wychowawcy grupy- SP-23

Brak deklaracji ze strony rodzica jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca  w przedszkolu na rok szkolny 2024/2025 i skutkuje koniecznością  ponownego  udziału w ogólnej rekrutacji.