• Wesoły owal w Grupie 4

• Owal (z łac. ovum – jajko) – figura posiadająca dwie osie symetrii, wykreślona przez odpowiednie połączenie czterech wycinków łuków o dwóch promieniach. Wycinki łuków są tak dobrane, że zachodzi płynne przejście z jednego promienia krzywizny w drugi. Punkt poruszający się po obwodzie owalu zawsze znajduje się na jednym z dwóch stałych promieni krzywizny – w przeciwieństwie do elipsy, gdzie promień krzywizny ulega ciągłej zmianie.

W języku potocznym „owal” najczęściej oznacza kształt elipsy. / żródło Wikipedia/

Przedszkolaki z Grupy IV doskonale to zrozumiały:) Pani Henia potrafi wyjaśnić wszystko:)

• Wielkanocna pisanka :)

• Marta, Róża i Dorotka to bardzo przedsiębiorcze i uparte dziewczynki  Grupy IV.

Postanowiły podjąć wyzwanie i pokolorować wielką wielkanocną pisankę.

Udało się fantastycznie.

Brawo DZIEWCZYNKI :)

• 2 kwiecień 2022r.

• Dziękujemy !

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

/ Św. Jan Paweł II/.

Miał być piknik wielkanocny , a wyszedł dzień otwarty Przedszkola Miejskiego nr 23. No i Super:) Mamy nadzieję, że przygotowane wspólnie atrakcje dla dzieci i rodziców podobały się Państwu i każdy znalazł dla siebie przestrzeń do własnej samorealizacji. Mogliśmy się bawić w sali aktywności fizycznej, w sali sensoplastyki, w pomieszczeniu do aktywności plastyczno- technicznej wreszcie odpocząć w "kąciku kawowo- herbacianym" . Niektórzy z Państwa po raz pierwszy mieli okazję poznać od podszewki nasz przedszkolny budynek , pomagając nam dzielnie przy organizacji i przebiegu tej imprezy . Fajne jest nasze przedszkole - prawda:)

SZCZEGÓLNE UKŁONY DLA MAMY JOASI MAMY KSENI MAMY IWONY D. I DLA WSZYSTKICH MAM, KTÓRE POŚWIĘCIŁY SWÓJ CZAS ABY NAS WESPRZEĆ.

NIE ZAPOMINAMY TEŻ O TATUSIACH -SZACUN PANOWIE ZA POMOC PRZY NOSZENIU STOŁÓW I STOLIKÓW- WIEMY NIE BYŁO ŁATWO, ALE DALIŚCIE RADĘ ZARÓWNO DZISIAJ JAK I WCZORAJ

MAMY NADZIEJĘ NA POWTÓRKĘ, ALE JUŻ PRZY ŁADNEJ POGODZIE!